Dekoracja stołu – inspiracje

21. One Kings Lane S/4 Peony Plate; 2. One Kings Lane, S/4 Margot Melamine Dinner Plate, 10.5; 3. One Kings Lane, S/2 Solid Copper Flared Tumblers, 12 Oz.

Jesień już na dobre się rozpoczęła :). Wieczory są coraz dłuższe i chętnie więcej czasu spędzamy w domu, dlatego to świetny czas aby zapraszać znajomych i przyjaciół na wspólne obiady, kolacje i inne miłe „posiedzenia”.

Postanowiłam pokazać Wam kilka inspiracji, jak udekorować stół. Jak wiecie uwielbiam kolory, przedstawiam Wam kilka opcji jak je łączyć.

1

1.One Kings Lanse, S/4 Dots Gold Old-Fashioned Glasses; 2. One Kings Lane, S/4 Gold-Rim Highball Glasses; 3. Target.com, Threshold™ 5 Piece Izon Flatware Set – Gold; 4. S/4 Gold-Stripe Cereal Bowls

12
Source: Flickr, photo credit: coco+kelley

Oprócz ładnej zastawy, wszystkich dodatków, nic tak nie zdobi stołu jak świeże, cięte kwiaty. Do tego piękny, kolorowy wazon i efekt murowany :). Muszę się przyznać, że jestem z natury bałaganiarą, choć staram się pilnować 😉  i lubię styl lekko niedopracowany, i nie poukładany na 100%. Dlatego lubię żeby było widać, że w danym wnętrzu ktoś mieszka, nie bójcie się zostawić na stole niedawno czytanych gazet, magazynów czy książek. To również nadaje stylu i klimatu.

4
1. Lilly Pulitzer, Tumbler With Straw; 2. One Kings Lane, Teema 13.75 Oz Mug, Turquoise; 3. Design Darling, Safari Club Coctail Napkins.

Dekoracja stołu i wszelkie dodatki mają te przewagę, że śmiało mogą być kolorowe. Możemy łączyć je na różne sposoby, zestawiać w dowolny sposób. Jeżeli na kolejne spotkanie nie mamy ochoty aby nasz stół wyglądał jak kolorowy cukierek, możemy kolorowe naczynia, np. kubki czy szklanki zestawić z jednokolorowym, stonowanym obrusem, czy serwetkami :).

3

1. One Kings Lane, S/4 Overture Juice Glasses; 2. One Kings Lane, S/4 Rooster Mugs

A tu znajdziecie kilka innych porad w temacie dekoracji stołu 🙂 https://europeaninteriordesign.wordpress.com/2015/08/25/stoliczku-nakryj-sie-czyli-miejsce-do-jedzenia/

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s